Regulamin
 1. Właścicielem sklepu internetowego Decopatch.pl jest firma:
  ABRO Sp. z o.o. Sp. komandytowa
  ul. Staniewicka 7
  03-310, Warszawa
  NIP: 1182086136

 2. Zamówienia przyjmowane są na stronie Decopatch.pl za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje potwierdzenie złożenia zamówienia na adres e-mail podany w formularzu. Zamówienia złożone po godzinie 16:00 w dni powszednie będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

 3. Kupujący powinien podać aktualny numer telefonu i adres e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane i realizowane.

 4. Przyjęcie do realizacji zlecenia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie bankowym w banku PEKAO S.A.:
  58 1240 6973 1111 0011 1004 8128
  ABRO Sp. z o.o. Sp. komandytowa
  ul. Staniewicka 7
  03-310, Warszawa

  Operatorem świadczącym obsługę płatności przelewem online, jest Blue Media S.A.

 5. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień, których nie da się potwierdzić i wzbudzają zastrzeżenia co do ich autentyczności.

 6. Sklep Decopatch.pl zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży bez podania przyczyny.

 7. W przypadku niemożności zrealizowania zamówienia lub innego problemu, który wystąpi w związku z realizacją zamówienia, Klient jest natychmiast informowany o tym fakcie i możliwych sposobach wyjścia z sytuacji problemowej.

 8. W przypadku większych zamówień sklep Decopatch.pl zastrzega sobie prawo do realizacji ich w dłuższym okresie czasu niż określony w regulaminie (po uprzednim poinformowaniu zleceniodawcy drogą e-mail lub telefonicznie).

 9. Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT.

 10. Do każdego zamówienia dołączony jest paragon z kasy fiskalnej lub faktura VAT (do wyboru przez klienta podczas składania zamówienia).

 11. Ceny produktów jak i kosztów przesyłek obowiązują na terenie Polski. Wysyłki zagraniczne realizowane będą po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub mailowym. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 2). Na podstawie tej ustawy Klient ma prawo w terminie nie przekraczającym 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyn. Dotyczy to towarów, które nie są wykonywane specjalnie na życzenie Klienta, spersonalizowane etc. Zwrócony w ten sposób towar musi zostać odesłany w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, musi być kompletny, nieuszkodzony i bez śladów użytkowania. Towar należy odesłać na własny koszt na adres Sklepu. Do przesyłki należy dołączyć chęć odstąpienia od umowy w formie pisemnej oraz dane konta, na które Sklep powinien zwrócić pieniądze. Zwrotowi nie podlegają koszty transportu przesyłki do Klienta. W ciągu 3 dni roboczych Sklep sprawdza spełnienie wymienionych powyżej warunków i po stwierdzeniu ich spełnienia wysyła Klientowi fakturę korygującą – oryginał i kopię. Klient odsyła podpisaną kopię faktury, a Sklep w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania zwraca pieniądze na konto podane przez Klienta. W przypadku jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres: decopatch@abro.com.pl.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl